Eğlence kültürünün giderek bir kültür haline gelmesiyle insanlar artık hafta sonları kaçamakları yaparak kendilerine zaman ayırmaya ve eğlenmeye başladılar. Eğlenmek için seçilen mekanlar kişilerin tercihleri ile yakından bağlantılı. Pek çok mekanda canlı müzik dinlenilip eğlenilebileceği gibi Kıbrıs gibi bir yerde gece kulüplerinde son dönemin en popüler şarkılarıyla kopmak da eğlenmek için bir seçenek. Bu gece kulüplerinden biri de Lefkoşa’da bulunan Mexico Gece Kulübü hizmet vermektedir.

Gece Kulüpleri ile meşhur Kıbrıs’ta onlarca gece kulübüne rastlamanız mümkün, bizler sizler için bunların en popüler olanlarını listeliyor ve sizlere bilgilerini sunuyoruz.

Mexico Gece kulübü

Mexico Gece Kulübü , uzaklık bakımından havaalanına 45km , şehir merkezine 12 km mesafededir.
Burada eğlence gece 9’dan sabah 9’a kadar devam etmekte. Son dönemin en popüler club müziklerini burada dinleyebilir,en çılgın striptiz şovları , erotik dansları izleyebilirsiniz.

Kaçamak yapmak için mükemmel bir yer olan Mexico Club sizlere sınırsız eğlence biletini sunuyor.

İsterseniz sizi havaalanından alabilir ve mekana giriş yaptırabiliriz. Mekana giriş için önceden bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Gece kulüplerinde en hassas nokta rezervasyon konusunda geç kalmamaktır. Çünkü gerekli rezervasyonları yaptırmadığımızda seyahat günü gelip çattığında bazı problemler yaşanabiliyor. Bu problemleri yaşamanızı istemeyiz. Bizlerin amacı sizin eğlence dolu ve gönlünüze göre geçmiş bir kaçamak yaparak, güzel yaşantılarla geri dönüşünüzü sağlamaktır.

Mexico Gece kulübünde de diğer gece kulüplerinde olduğu gibi birbirinden güzel escort bayanlar bulunmaktadır. Burada yapılan kucak dansları aklınızı başınızdan alabilir. Muhteşem fizikleri ve kıvrak vücutları ile striptiz şovlar yapan kızlar, bu dans üzerine özel eğitim almışlardır. Pool dancing gösterisi yapan kızlar üzerlerindeki seksi kıyafetleri gecenin ilerleyen saatlerinde yavaş yavaş çıkarmaya başlarlar ve ortamdaki hararet oldukça artar. Özellikle bu anlarda ortamda bir kaynaşma olduğunu hissedebilirsiniz. Konuklar gülmeye, bağırmaya kahkahalar atmaya başlar. Alkolün de etkisiyle artık hem dansçı kızlar hem de konuklar oldukça rahatlamıştır. Bu rahatlığın da verdiği etkiyle çok muhteşem ve unutamayacağınız sahnelere tanık olabilir bu sahnelerin içinde yer alabilirsiniz.

Kıbrıs gece hayatı ve gece kulüpleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizden bilgi almayı unutmayın!Bir Cevap Yazın